Partnerzy

 

  • CEBA BABY Na dobry początek. Polskie produkty dla dzieci.

Obecnie Ceba Baby to przede wszystkim pościele, przewijaki i cebuszki, czyli poduszki relaksacyjne, które sprawdzają się zarówno w czasie ciąży, jak i podczas karmienia małego dziecka. W ofercie firmy znajdują się również kojce, zestawy kąpielowe, termoopakowania, śpiworki, rożki i pokrowce na przewijaki. Wszystkie produkowane są z materiałów europejskiego pochodzenia i poddawane rzetelnym testom.

 

  •  ODCISK BOBASA

Nad naszymi produktami pracujemy z pasją oraz z wielkim zaangażowaniem, ponieważ chcemy, aby spełniały one Państwa wymagania oraz były jak najlepszej jakości. Wykorzystujemy do ich produkcji tylko bezpieczne i sprawdzone komponenty, a potwierdzeniem tego są nadane nam atesty Polskiego Zakładu Higieny. Otrzymaliśmy je na używany przez nas gips oraz barwniki, które bardzo starannie wybieramy. W procesie produkcyjnym używamy tylko polskiego gipsu, który cieszy się bardzo dobrą renomą na rynku i jest całkowicie bezpieczny w tego typu zastosowaniach, co potwierdzają przeprowadzane przez nas badania jakościowe. Także wykorzystywane barwniki są produktem sprawdzonym i przebadanym.

 

  • Znana położna

Nie chcemy promować się na mediowych specjalistów od położnictwa. Jesteśmy niewielką grupą przyjaciół składającą się z położnych i rodziców, którzy wspierają zawód położnej i pozytywne inicjatywy podejmowane przez położne w Polsce.

2 Komentarze

  1. Ad. „Ciąża bez procentów”: W szkołach jest przedmiot Wychowanie do życia w rodzinie, i tam jak najbardziej temat odpowiedzialności za nowe życie jest podejmowany. Myślę – z punktu widzenia rodzica – że takie podejście do kwestii dojrzewania płciowego: w kontekście dojrzałości, odpowiedzialności za własne i innych życie, jest lepsze niż proponowane na Zachodzie Europy „techniczne” podejście do tematu i ograniczanie przekazu do „bezpiecznego” seksu i rozbudzania i tak już pobudzonej młodzieży (nie mówiąc o tym że dzieci).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.